Osvěžující jogurtové nanuky

V letních měsících hledáme nejrůznější možné způsoby, jak se osvěžit, zchladit a zároveň si pochutnat. Zmrzlina a nanuky jsou pro to ideální volbou, a když už po nějaké takové dobrotě saháme, měli bychom trochu dbát na to, zdali obsahuje umělá sladidla a spoustu zbytečných éček. Což tahle vyrobit si v parnech své vlastní vynikající nanuky podle své vlastní chuti a navíc ještě zdravé.

Použít můžeme jak bílé jogurty ve skle, tak i ty ochucené, pokud přidáváme ovoce, které je zrovna součástí jogurtu. V nabídce je celá řada příchutí od meruňky po jahodu, rybíz, borůvku, takže si můžete vytvořit zmrzlou pochoutku podle libosti nebo přistoupit k použití bílého jogurtu a namíchat do něj třeba ananas.

 Potřebujeme: ice-lollies-olive-850x567.jpg

 

Postup:

Jako první vyšleháme šlehačku. Necháme chvíli odstát a v druhé misce rozmixujeme ovoce spolu s jogurtem a cukrem do hladké hmoty. Hmota nemusí být úplně hladká, záleží na tom, jakou ovocnou texturu preferujete. Jogurtovo-ovocnou směs pomalu vmísíme do vyšlehané smetany. Hotový produkt vlijeme do formiček na nanuky. Jogurty můžeme dochutit rozmixovanou mátou.

 

lolly1-682-1082633a.jpg
PRODUKTY

Jogurty
Zákysy